Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“ (11-29)

Šiemet mūsų mokyklos bendruomenė prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro organizuotos iniciatyvos Pasaulinei AIDS dienai (gruodžio 1-oji - Pasaulinė AIDS diena) paminėti ir lapkričio 29 d. mokykloje gamtamokslinių dalykų kabinete surengė Protų mūšį „AIDS: geriau žinoti“. Jam vadovavo soc. pedagogė Loreta Kavaliauskienė ir vaduojanti biologijos mokytoja Asta Tautkienė. Renginio vedančiosios pristatė kaip vyks šis žaidimas, papasakojo, kada ir kaip pradėta minėti ši diena. Protų mūšyje dalyvavo 2 komandos, kurios buvo sudarytos iš dešimties 7-10 klasių mokinių ir dviejų suaugusiųjų: mokytojo ir tėvo. Viską stebėjo ir fiksavo dviejų narių komisija. Visi renginio dalyviai bei žiūrovai šią dieną segėjo raudonus kaspinus – AIDS simbolius.

Komandos pasivadino Žaliaisiais ir Geltonaisiais. Teko atsakyti į 16 klausimų, kurie buvo pateikti skaidrėse. Užduotys  buvo labai įdomios, painios ir linksmos, o žinios apie AIDS – išsamios ir naudingos. Žalieji surinko 11 teisingų atsakymų, o geltonieji atsakė teisingai į 7 klausimus.

Organizatoriai komandoms padėkojo už dalyvavimą ir pasidžiaugė, kad šis renginys puiki galimybė mokiniams parodyti ne tik savo gebėjimus, bet ir daugiau sužinoti apie AIDS.

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“ (11-29)