Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas (11-25)

Lapkričio 23-oji - Lietuvos kariuomenės diena. 1918 metų vasario 16 dieną buvo paskelbtas Lietuvos nepriklausomybės aktas, o tų pačių metų lapkričio 23 dieną sukurta Lietuvos kariuomenė. Nuo to laiko kasmet ši diena yra pažymima.

Mūsų mokykloje Lietuvos kariuomenės 95-osios metinės buvo minimos lapkričio 25 dieną per šeštą pamoką. Aktų salėse, kurioje dalyvavo 5-10 mokiniai, renginį vedė istorijos vyr. mokytojas Jonas Mileris, jam talkino aštuntokai - Akvilė ir Lukas. Akvilė parengė skaidres, Lukas parinko dainas, o mokytojas apžvelgė Lietuvos kariuomenės istorinę raidą.

Foto Loretos Milerienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas (11-25)