Akcija „Atminties kelias“ (09-23)

Rugsėjo 23 dieną mokykloje vykdėme akciją „Atminties kelias“, skirtą Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienai paminėti. Akcijoje dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Šio renginio koordinatorė, pilietiškumo pagrindų mokytoja Asta Tautkienė, papasakojo mokiniams apie Holokausto tragediją, apie Lietuvoje, o taip pat ir Šimkaičiuose gyvenusius žydus. Mokiniai, iš anksto atsinešę akmenėlius su ant jų užrašytais žmonių pavardėmis ir vardais, pirmo aukšto foje iš jų sudėliojo kelią - tarsi atminimą apie Lietuvoje gyvenusius žydus. Atminties kelias yra ypatingas tuo, kad turi vardus, savo istorijas ir yra tarsi takas, jungiantis praeitį su dabartimi.

Foto Ingridos Parnarauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Akcija „Atminties kelias“ (09-23)