Mokyklos bendruomenės diena - Kaziuko mugė 2013 (03-08)

Kovo 8 diena mokykloje buvo išskirtinė. Ši diena iš anksto buvo paskelbta Mokyklos bendruomenės diena. Kartu suorganizuota ir Kaziuko mugė, kuriai ruošėsi visų klasių mokiniai, padedami tėvelių, senelių.  Šventėje dalyvauti buvo kviečiami ne tik mokinių tėvai, bet ir miestelio gyventojai. Prekiauti galėjo visi: mokiniai, mokytojai, mokinių tėveliai, seneliai, broliai, seserys ir kiti mokyklos bei miestelio bendruomenės nariai.

Kaziuko mugėje skambėjo gražios lietuviškos dainos, kurias atliko Šimkaičių liaudiškos muzikos ansamblis „Trivašis“ (vadovas Arūnas Bauža). Renginio vedėjai: pradinių klasių ir muzikos vyr. mokytoja Renata Girdzijauskienė ir Eržvilko kultūros centro Šimkaičių skyriaus renginių organizatorius Arūnas Bauža pravedė žaidimus, ratelius.

Mokyklos sporto salėje vykusioje Kaziuko mugėje buvo galima įsigyti visko: įvairiausių vaikų pagamintų dirbinių, suvenyrų, inkilų, šluotų, pakabukų, pjaustymo lentelių, paragauti iškeptų skanumynų: bandelių, duonos, spragėsių, pyragėlių, bulvių plokštainio ir atsigaivinti gira.

Šventės organizatoriai labai dėkingi mokinių tėveliams, klasių auklėtojams, mokytojams, kurie padėjo pasiruošti šventei, o taip pat visiems, apsilankiusiems mugėje.

Foto Audroniaus Mykolaičio

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2012-2013 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Mokyklos bendruomenės diena - Kaziuko mugė 2013 (03-08)