Mokytojų diena (10-04 ir 10-05)

Spalio 4 dieną mokykloje buvo minima Mokytojų diena. Vyriausieji mokyklos mokiniai sveikino mokytojus, dėkojo jiems už suteiktas žinias ir kantrybę.

Sveikinimas(MD)

Spalio 4 dienos popietę dalis mokyklos mokytojų dalyvavo Mokytojo dienos minėjime Jurbarko kultūros centre. Žiūrėjo Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ režisierės Birutės Šneiderienės paruoštą literatūrinę kompoziciją, „Triumfo arkos“ dalyvių Vaidos Genytės ir Vaido Vyšniausko koncertą, skirtą mokytojams.

O spalio 5 dieną dauguma mokyklos mokytojų vyko į Latviją. Aplankė Bauskės pilį ir Rundalės rūmus.

Dabar svetainėje 22 svečiai (-ių) ir vienas narys

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2012-2013 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Mokytojų diena (10-04 ir 10-05)