Gegužės 24 dieną mokyklos komanda „Flamingai“ dalyvavo tarptautiniame prevenciniame renginyje šaunių komandų varžytuvėse „Visos pasakos baigiasi laimingai“, kuris vyko Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje. Komandą sudarė 6 mokiniai: Dominykas Misius – 8 kl., Ugnė Parnarauskaitė – 8 kl., Gitana Jasaitytė – 9 kl., Brigita Misiūtė – 9 kl., Erikas Simonavičius – 9 kl., Gabija Škadauskaitė – 9 kl. Mokinius į varžytuves lydėjo ir jiems padėjo pasiruošti mokyklos socialinė pedagogė Dovilė Dambrauskaitė.

Komanda pristatė atliktus namų darbus – piešinį tema „Juoda + balta = pusiausvyra“ bei trumpą vaidinimą „Vilkas ir 4 ožiukai“. Už sėkmingą pasirodymą pelnytas įspūdingiausios komandos titulas.

Foto Dovilės Dambrauskaitės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2018-2019 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Tarptautinis prevencinis renginys šaunių komandų varžytuvės „Visos pasakos baigiasi laimingai“ (05-24)