Balandžio 11 dieną mūsų mokyklos 10 klasės mokiniai, lydimi socialinės pedagogės Dovilės Dambrauskaitės dalyvavo edukaciniame renginyje - Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje vykusioje atvirų durų dienoje ,,Profesijos – iš arčiau“.

Foto gautos iš Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos mūsų mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2018-2019 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Atvirų durų diena ,,Profesijos – iš arčiau“ Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje (04-11)