Vasario 14 dieną dešimt mūsų mokyklos 6-8 klasių mokinių su soc. pedagoge Loreta Kavaliauskiene vyko į Kauną dalyvauti renginyje ,,Valentino diena kitaip ,,Krisk į meilę“. Prieš koncertą Kauno Žalgirio arenoje mokiniai lankėsi Vilijampolės socialinės globos namuose, vėliau Kauno arkivyskupijos Jaunimo centre.

Jau dešimtą kartą Kauno arkivyskupija organizavo Šv. Valentino dieną KITAIP, penktus metus šis renginys vyko Kauno Žalgirio arenoje. Renginys gimė kaip atsakas ir kvietimas paminėti šią dieną ir įvairiomis meno formomis kalbėti apie tikrąsias vertybes, atsiduodančią ir dovanojančią Meilę. Vasario 14-osios kvietimas mylėti turi platesnę prasmę, nei proginiai meilės prisipažinimai, laiškeliai ir dovanėlės mylimiesiems. Ši diena primena, kad žmogus sukurtas pagal Dievo paveikslą, vienintelis iš visų jo kūrinių galintis ir mokantis mylėti, o į šią sąvoką telpa ir šeimos bei visos žmonijos vienybė. Tad šią meilę ir vienybę organizatoriai kvietė švęsti kartu. Tarp muzikinių kūrinių girdėjome žinomų žmonių, visuomenės veikėjų pasakojimus apie meilę, o taip pat į kokią meilę kristi esame kviečiami. Nelik abejingas - „krisk į Meilę, lik Meilėje, ir tai nulems viską!” (informacija iš interneto svetainės čia...).

Foto Dangyros Sasnauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2016-2017 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Išvyka į Kauną dalyvauti renginyje ,,Valentino diena kitaip ,,Krisk į meilę“ (02-14)