Vasario 10 dieną Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyko tradicinė rajoninė pradinių klasių mokinių dainų šventė, kurioje dalyvavo 10 chorų iš mūsų rajono mokyklų. Į ją vyko dalyvauti ir mūsų mokyklos jaunučių choras „Svirpliukai“ (19 mokinių), vadovaujamas muzikos vyr. mokytojos Renatos Girdzijauskienės. Šių metų 12-ji dainų šventė pavadinta „Tavo švelniuose delnuose“.

Tavosvelniuosedelnuose2017

1292048

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2016-2017 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Išvyka į pradinių klasių mokinių dainų šventę „Tavo švelniuose delnuose“ (02-10)