Ekskursija į Molėtus (09-30)

Rugsėjo 30 dieną 5-10 klasių mokiniai keliavo po Molėtų kraštą. Pirmiausia aplankė Etnokosmologijos muziejų. Tai pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Į išskirtinės architektūros muziejų, primenantį skraidančią lėkštę, žmones traukia galimybė priartėti prie tolimo nepažįstamo pasaulio ir pasigrožėti nuo muziejaus stogo pasižvalgyti po nuostabias Aukštaitijos apylinkes ir atsiveriančia kvapą gniaužiančia Labanoro panorama.

Antras lankytinas objektas buvo Molėtų Observatorija, kurioje mokiniai klausėsi paskaitos apie gamtos kūnus ir jų stebėjimą. Po to užlipo į bokštą, kuriame yra 165 cm skersmens teleskopas - didžiausias mokslinės paskirties įrenginys ne tik Lietuvoje, bet ir Šiaurės Europoje.

Paskutinis lankytinas objektas buvo Dubingių piliakalnis. Eidami pažintiniu taku iš anksčiau buvusios salos, dabar pusiasalio, galėjo grožėtis ilgiausio, vieno giliausių ir didžiausių Lietuvos ežerų panorama. Nuo 2012 m. piliavietėje yra išlikę Radvilų rūmų fragmentai, uždengti gaubtu, bei buvusios evangelikų reformatų bažnyčios vieta su Radvilų laidojimo panteonu.

Foto Loretos Stasiūnaitės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2016-2017 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursija į Molėtus (09-30)