Šaunių komandų varžytuvės (05-06)

Mūsų mokyklos mokinių komanda „Bičiuliai“, lydimi soc. pedagogės Loretos Kavaliauskienės, 2016 m. gegužės 6 d. dalyvavo tradiciniame respublikiniame renginyje - Šaunių komandų varžytuvėse, skirtose akcijai „Gegužė - mėnuo be smurto prieš vaikus“, „Pasakų inscenizacija“, kurios vyko Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje. Šios varžytuvės organizuojamos nuo 2010 metų. Renginio tikslas – telkti mokyklų bendruomenes, stabdant patyčių plitimą mokyklose, skatinti pačių mokinių nepakantumą patyčioms, ugdant mokinių atsakomybės sampratą ir bendravimo, bendradarbiavimo kultūrą, pilietiškumą, kūrybinius gebėjimus.

Mokiniai suvaidino pasaką „Vilkas ir 7 ožiukai“. Pelnė Kovingiausios komandos vardą. Mokiniai priėmė priesaiką, tapo VO „Gelbėkit vaikus“ nariais, visiems įteikti Jurbarko rajono Vaikų grupės prieš smurtą nario pažymėjimai.

Šiame renginyje tarpusavyje varžėsi net keturiolika šaunių komandų. Buvo atvykusių iš Šiaulių, Šilutės, Šakių. Komandos turėjo prisistatyti, pristatyti savo sukurtą logotipą patyčių prevencijos tema, suvaidinti improvizuotą pasaką, atskleidžiančią renginio temą, bei dalyvauti protų mūšyje apie patyčias.

Sauniukomanduvarzytuviupadeka2016

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2015-2016 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Šaunių komandų varžytuvės (05-06)