Išvyka į pradinių klasių mokinių dainų šventę „Rojaus obuoliukai“ (02-12)

Vasario 12 dieną Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyko tradicinė rajoninė pradinių klasių mokinių dainų šventė. Į ją vyko dalyvauti ir mūsų mokyklos jaunučių choras „Svirpliukai“, vadovaujamas muzikos vyr. mokytojos Renatos Girdzijauskienės. Ši dainų šventė gyvuoja net 11 metų. Kas metai ji atgyja vis kitu pavadinimu. Šiemet ji pavadinta „Rojaus obuoliukai“.

Plačiau šią šventę aprašo Jurbarko rajono laikraštis „Šviesa“. Vasario 17 dienos Nr.13 (8036) laikraščio priede „Vaikų trečiadienis“ išspausdintas straipsnelis „Suskambo linksmos dainos – ir šypsosi gimtinė!“. Sutrumpintą straipsnelio versiją galite perskaityti šio laikraščio internetiniame puslapyje arba paspaudus čia...

Taip pat apie šią šventę informacija pateikiama Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos svetainėje arba paspaudus čia...

Foto Ingridos Parnarauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2015-2016 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Išvyka į pradinių klasių mokinių dainų šventę „Rojaus obuoliukai“ (02-12)