Atvirų durų diena Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje (04-02)

Balandžio 2 dieną grupelė 9-10 klasių mokinių, lydimi karjeros koordinatorės Loretos Kavaliauskienės, vyko į Smalininkų technologijų ir verslo mokyklą dalyvauti Atvirų durų dienoje „Profesijos pasirinkimo startas: atsakymas mūsų mokykloje“. Ši profesijų pažinimo diena buvo skirta Jurbarko ir aplinkinių rajonų mokyklų mokiniams, jų tėvams, mokytojams. Buvo suteikta puiki galimybė gauti konkrečios informacijos apie profesinio mokymo programas jų mokykloje.

Renginio metu profesijos mokytojai vedė praktinius užsiėmimus, akcentavo karjeros galimybes pasirinkus vieną ar kitą profesiją. Veikė amatų dirbtuvėlės „Pasidaryk pats“.

Foto Loretos Kavaliauskienės

Dabar svetainėje 10 svečiai (-ių) ir vienas narys

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Atvirų durų diena Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje (04-02)