Edukacinė pamoka-išvyka „Nemuno alpakos“ (10-03)

Spalio 3 dieną ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių ugdytiniai vyko į Panemunių regioninį parką ir Skirsnemunę.

Pirmoji edukacija vyko Panemunių regioninio parko lankytojų centre, kur vaikučiai susipažino su Nemuno ir jo slėnio augalais ir gyvūnais, pasiklausė jų balsų, patyrė džiaugsmų gamtoje.

Skirsnemunėje vaikai susipažino su iš Pietų Amerikos kilusiais gyvūnais – alpakomis. Šie „pūkuoti“ gyvūnai garsėja išskirtine vilna. Ūkio šeimininkai parodė alpakas, papasakojo apie jų auginimą ir vilną. Ūkyje taip pat buvo galima pamatyti, kaip vilna šukuojama, kaip maitinamos alpakos.

Foto priešmokyklinės grupės mokytojos Nidos Bičulaitienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Darželio renginiai 2022–2023 m. m. Sveiki atvykę į naują svetainę Edukacinė pamoka-išvyka „Nemuno alpakos“ (10-03)