Kovo 12 dieną mažieji darželio ugdytiniai Šimkaičių miestelio bibliotekoje susitiko su vaikų rašytoja Violeta Šoblinskaite. Klausėsi pasakų, bendravo, patys deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, ragavo pyrago, kurį iškepė bibliotekininkė Jolanta. Taip pat Jolanta popietės svečiams įteikė Lietuvos šimtmečio medalius.

Foto Nidos Bičiulaitienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Staigmenupopiete2018

Šimkaičių miestelio bibliotekininkės Jolantos Jucikaitės straipsnelis rajono laikraščio „Šviesa“ priede „Vaikų trečiadienis“ (2018 m. kovo 21 d. Nr.22(8245)

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Darželio renginiai 2017-2018 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Išvyka į Šimkaičių miestelio biblioteką susitikti su vaikų rašytoja Violeta Šoblinskaite (03-12)