Išvyka į Jurbarko policijos komisariatą (10-23)

Spalio 23 dieną priešmokyklinės grupės ugdytiniai ir dalis mažųjų iš ikimokyklinės grupės lankėsi Jurbarko policijos komisariate.

Išvykos metu pareigūnai ugdytiniams parodė policijos komisariato patalpas, jie buvo supažindinti su policijos pareigūnų darbu, naudojamomis  specialiosiomis priemonėmis. Vaikai apžiūrėjo tarnybinius ginklus, tarnybinius automobilius ir laikino sulaikymo patalpas. Pareigūnai vaikams kalbėjo apie vaikų teises ir pareigas, priminė saugaus eismo bei elgesio taisykles. Didžiausią susidomėjimą ir įspūdį vaikams paliko tarnybinio šuns Oto pasirodymas.

Grįždami mokykliniu autobusėliu namo ir dalindamiesi įspūdžiais visi vienvalsiai kalbėjo, kad užaugę nori būti policininkais.

Foto Nidos Bičiulaitienės, Redos Kardokienės ir Janetos Jokubaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Darželio renginiai 2014-2015 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Išvyka į Jurbarko policijos komisariatą (10-23)