Ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Mažųjų žaidynės 2014“ (04-24)

Balandžio 24 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos naujajame sporto komplekse vykusiame Ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginyje ,,Mažųjų žaidynės 2014“ dalyvavo 10 mūsų mokyklos priešmokyklinės ir ikimokyklinės grupių ugdytinių. Su komanda kartu vyko ir ikimokyklinukų palaikymo grupelė. Ugdytinius sporto žaidynėms parengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Nida Bičiulaitienė.

Šias žaidynės jau penktus metus iš eilės suorganizavo Jurbarko lopšelis-darželis ,,Nykštukas“. Mūsų mažieji jose dalyvavo ketvirtą kartą. Renginyje dalyvavo 16 komandų ne tik iš Jurbarko ir Jurbarko rajono, bet ir iš Šakių, Šilutės, Šilalės miestų bei rajonų. Su jais turėjo galimybę pasivaržyti, išbandyti savo jėgas įvairiose estafetėse ir mūsų mokyklos mažųjų komanda. Visus dalyvius rengėjai apdovanojo diplomais ir atminimo dovanėlėmis, džiaugėsi gavę puikų kamuolį, du konstruktorius. Iš žaidynių vėl į savo darželį viso grįžo su pakilia nuotaika.

Foto Redos Kardokienės

Statistika

Straipsnių peržiūrėjimai
945922

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 20 svečiai (-ių) ir narių nėra

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Darželio renginiai 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Mažųjų žaidynės 2014“ (04-24)