Balandžio 25 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos naujajame sporto komplekse vykusiame Respublikiniame ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginyje ,,Aš ir tu - sportuokime kartu“ dalyvavo 10 mūsų mokyklos priešmokyklinės ir ikimokyklinės grupių ugdytinių. Su komanda kartu vyko ir ikimokyklinukų palaikymo grupelė. Ugdytinius sporto žaidynėms parengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Nida Bičiulaitienė.

Šias žaidynės jau ketvirtus metus iš eilės suorganizavo Jurbarko lopšelis-darželis ,,Nykštukas“. Mūsų mažieji jose dalyvavo trečią kartą. Šių metų renginys skirtas Lietuvos įsijungimo į Europos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą dvidešimtmečiui paminėti. Renginyje dalyvavavo komandos ne tik iš Jurbarko ir Jurbarko rajono, bet ir iš Šakių, Kėdainių rajonų bei Kauno, Šilalės miestų. Su jais turėjo galimybę pasivaržyti, išbandyti savo jėgas įvairiose estafetėse ir mūsų mokyklos mažųjų komanda. Visus dalyvius rengėjai apdovanojo diplomais ir atminimo dovanėlėmis, džiaugėsi gavę puikų kamuolį. Iš žaidynių vėl į savo darželį viso grįžo su pakilia nuotaika.

Foto Janetos Jokūbaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Darželio renginiai 2012-2013 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Aš ir tu – sportuokime kartu“ (04-25)