Popietė "Kur pasakų knygutės gyvena" (01-22)

Sausio 22 dieną priešmokyklinės grupės ugdytiniai, lydimi vyr. auklėtojos Nidos Bičiulaitienės, ėjo į Šimkaičių miestelio biblioteką dalyvauti popietėje "Kur pasakų knygutės gyvena". Bibliotekininkė Jolanta Jucikaitė ne tik įdomiai papasakojo apie bibliotekoje esančias pasakų knygutes, bet popietės pabaigoje pavaišino gardžiu namuose keptu pyragu. Mažieji ugdytiniai taria nuoširdų ačiū už šiltą priėmimą.

Pasakosgyvenabibliotekoje

Straipsnelis Jurbarko rajono laikraščio "Šviesa" priede "Vaikų trečiadienis" 2013 m. vasario 20 d. Nr.13(7736)

Foto Jolantos Jucikaitės ir Nidos Bičiulaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Darželio renginiai 2012-2013 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Popietė "Kur pasakų knygutės gyvena" (01-22)