Baigiamas įgyvendinti vietos projektas „Ugdyk save“

Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla baigia įgyvendinti vietos projektą „Ugdyk save" pagal VVG „Nemunas“ teritorijos vietos plėtros 2016–2023 m. strategijos 2.3 priemonę „Neformalaus ugdymo gerinimas įtraukiant vaikus ir jaunimą į vietos bendruomenės organizavimą ir socialinės atskirties mažinimą“, kodas Nr. „LEADER19.2-SAVA-10“.

VVGNemunaslogo

Bendra projekto vertė – 7 781,11 Eur. Projekto  finansavimo šaltiniai – Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai (6 225 Eur), valstybės biudžetas (933,75 Eur), Jurbarko rajono savivaldybės biudžetas (1556,11 Eur).

Projekto tikslas – mažinti kaimuose gyvenančių vaikų ir jaunimo socialinę atskirtį, gerinti vaikų ir jaunimo užimtumą bei neformalųjį ugdymą.

Projekto uždaviniai - Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinėje mokykloje sukurti Technologijų būrelį, atnaujinti ir sustiprinti Džiudžitsu, Krepšinio ir Tinklinio būrelių materialinę bazę, o po projekto įgyvendinimo vykdyti Technologijų, Džiudžitsu, Krepšinio ir Tinklinio būrelių veiklas.

Projektas pradėtas įgyvendinti, kai gautas Nacionalinės mokėjimo agentūros prie žemės ūkio ministerijos 2019 m. balandžio 8 d. raštas Nr.BRK-1898 „Dėl paramos skyrimo, kai nėra sudaroma paramos sutartis“. Projekto įgyvendinimo laikotarpis 4 mėn.

Vykdant šį projektą buvo įsigyta įranga bei priemonės, reikalingos neformaliojo ugdymo užsiėmimams – Džiudžitsu, Krepšinio, Tinklinio ir Technologijų būrelių veikloms vykdyti. Per 2019 metų gegužės mėnesį nupirktos 6 siuvimo mašinos, 2 vėlimo mašinos, 3 mezgimo malūnai.

Džiudžitsu būrelio veikloms vykdyti nupirkta 100 m2 tatamio. Kompleksiniu ir pilvo treniruokliais, lygiagretėmis ir tinklinio tinklu papildėme sporto salės įrangą.

Liepos mėnesį įsigytas turtas apdraustas, pažymėtas paramos viešinimo lipdukais.

Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinę mokyklą lanko mokiniai iš Šimkaičių, Raudonės ir Kalnujų seniūnijų. Kaimuose gyvenantys vaikai turi mažiau galimybių užimtumui, sąlygų prasmingai ir turiningai praleisti laisvalaikį. Projekto veiklomis bus mažinama kaimuose gyvenančių vaikų ir jaunimo socialinė atskirtis, teikiamos užimtumo paslaugos, bus sudarytos galimybės įvairesnei mokinių ugdomajai veiklai organizuoti ir įgyvendinti. Įsigytu sportiniu inventoriumi galės naudotis mokyklos mokiniai ir bendruomenės jaunimas.

Technologijų, Džiudžitsu, Krepšinio ir Tinklinio užsiėmimai padės ugdyti meninius, sportinius bei kūrybinius gebėjimus, prisidės prie geresnių mokymosi rezultatų, galimybių baigus mokyklą įgyti rinkai paklausias profesijas, kartu užsiėmimuose dirbs bei bendraus vaikai ir jaunimas iš įvairių socialinių sluoksnių, todėl vietos projektas prisidės prie vaikų ir jaunimo socialinės atskirties mažinimo, socializacijos stiprinimo ir tuo pačiu VPS priemonės tikslo pasiekimo.

Svieslente

Už paramos lėšas įsigyta multifunkcinė švieslentė atitinkanti FIBA reikalavimus

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Baigiamas įgyvendinti vietos projektas „Ugdyk save“