Sveikiname 5 klasės mokinį Nerijų Vyturį – respublikinio piešinių konkurso ,,Aš – Juozas Tumas – Vaižgantas“ laureatą.

Maironio lietuvių literatūros muziejus kvietė Lietuvos moksleivius savo darbais paminėti Vaižganto 150 metų jubiliejaus sukaktį ir piešiniuose įprasminti rašytojo charizmą, jo pilietiškumą ir didelę, gerą širdį. Prisiminti Vaižganto asmenybę, detaliau susipažinti su jo kūriniais ir personažais Nerijų paskatino jo dailės mokytoja metodininkė Nijolė Kapačinskienė.

NerijausVyturiopiesinys

Nerijaus piešinys

DiplomasNerijuiVyturiui2019

Dovana