Netradicinė istorijos pamoka

Balandžio 3 dieną mokykloje 10 klasės mokiniams istorijos pamoka vyko netradicinėje erdvėje.

Ši pamoka išskirtinė tuo, kad vyko aktų salėje, prie Lietuvos ypatingojo archyvo parengtos kilnojamosios parodos ,,Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracija ir jos signatarai“. Pamokoje mokiniams buvo skirtos užduotys, kurias turėjo įveikti naudodamiesi stenduose pateikta informacija. Buvo nagrinėjama 1949 m. deklaracija, ją pasirašiusių partizanų gyvenimo faktai, taip pat klausytasi Vlado Bagdono dainos ,,Partizanų būrys’’, kurioje menine kalba pasakojama apie to meto žmonių bei partizanų gyvenimą. Kitą pamoką dešimtokai žiūrėjo filmą „Vienui vieni“, pastatytą pagal Juozo Lukšos – Daumanto knygą „Partizanai“.

10 klasės mokinys Robertas Skutkevičius

Foto Gedutės Pocienės mokyklos facebook faskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Netradicinė istorijos pamoka