Sveikiname 1 klasės mokinį Arną Girdzijauską, kuris kovo 20 dieną Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje vykusiame Jurbarko rajono mokyklų pradinių klasių mokinių menino skaitymo konkurse (I–II klasių grupėje) užėmė II vietą.

Arnas deklamavo Martyno Vainilaičio kūrinį „Vilko pilis“. Arną konkursui parengė pradinių klasių vyr. mokytoja Jūratė Bladaitienė. Už labai gerą pasirodymą Arnas Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus 2019 m. kovo 20 d. įsakymu Nr.ŠS6-111 „Dėl Jurbarko rajono mokyklų pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso rezultatų“ apdovanotas Padėkos raštu.

Šiame konkurse taip pat dalyvavo 4 klasės mokinė Rugilė Jasiūnaitė, kuri deklamavo Valentino Lukšos kūrinį „Išpuikėlė varna“. Rugilę konkursui parengė pradinių klasių vyr. mokytoja Audronė Klimaitienė.

PadekaArnuiGirdzijauskui2019meninis

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Labai geras Arno pasirodymas rajoniniame pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse