Prevencinis naktinis renginys „Leidžiu laiką prasmingai“

Kovo 15 dieną mokykloje vyko prevencinis naktinis renginys „Leidžiu laiką prasmingai“.

Renginį organizavo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Ramūnas Budrius ir mūsų mokyklos socialinė pedagogė Dovilė Dambrauskaitė. Renginio tikslas – ugdyti atsakomybės ir pareigos jausmą, skatinti motyvaciją, iniciatyvumą, sveiką gyvenimo būdą, bendravimą ir bendradarbiavimą su policijos pareigūnais, draugiškumo puoselėjimą, toleranciją vienas kitam.

Visą naktį trukusio reginio metu mokiniai iš Šimkaičių, Eržvilko ir Jurbarko mokyklų leido prasmingai laisvalaikį. Renginio partnerio, Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojos, pravedė pirmosios medicininės pagalbos mokymus, kurių metu renginio dalyviai įgijo ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių. Po to mokiniai jėgas išbandė netradicinėse sportinėse rungtyse, demonstravo vaidybos talentus, dalyvavo orientaciniame žaidime po mokyklą, žiūrėjo filmus. Vaikų maitinimu ir komandos – nugalėtojos prizais pasirūpino Jurbarko rajono savivaldybė. Džiugu, kad mokiniai noriai ir aktyviai dalyvavo organizuotose veiklose.

Renginys buvo viena iš sąmoningumo didinimo mėnesio „Be patyčių“ veiklų. Tikimės, kad šis renginys taps vienu iš tradicinių mūsų mokyklos renginių.

Soc. pedagogė Dovilė Dambrauskaitė

Foto Dovilės Dambrauskaitės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Prevencinis naktinis renginys „Leidžiu laiką prasmingai“