Piešinių konkurse „Vabalai vabaliukai“ pirmokams skirtos dvi pirmos vietos

Sveikiname pirmokus Arną ir Justę Girdzijauskus, kurie tapo rajoninio piešinių konkurso „Vabalai vabaliukai“ nugalėtojais pirmų klasių mokinių grupėje.

Šiame ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus ugdytiniams ir pradinių klasių mokiniams skirtame konkurse, kurį nuo sausio 7 d. iki vasario 7 dienos organizavo Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija, be Arno ir Justės Girdzijauskų, dar dalyvavo pirmokai Lukas Alešiūnas ir Smiltė Skutkevičiūtė, trečiokai Žemyna Bakutytė ir Modestas Zaremba, ketvirtokai: Matas Balčius, Austėja Jurkevičiūtė, Deimantas Kalėda ir Augustas Zorubas.

Visi konkurso nugalėtojai, piešiniai yra skelbiami Jurbarko rajono pradinio ugdymo pedagogų metodinio būrelio interneto svetainėje https://pradinisjurbarkas.jimdo.com/pasiekimai

Nugaletojaipirmokai

Arnopiesinys

Justespiesinys