Aistei Višinskaitei paskatinamoji vieta dailės olimpiadoje

Sveikiname devintokę Aistę Višinskaitę, kuri vasario 27 dieną Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vykusioje Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių dailės olimpiadoje „Mano Lietuva: minime Pasaulio lietuvių metus“ užėmė paskatinamąją vietą.

Aistė pagirta Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus 2019 m. kovo 7 d. įsakymu Nr.ŠS6-98 „Dėl Jurbarko rajono mokinių dailės olimpiados II etapo rezultatų“.

Taip pat olimpiadoje dalyvavo ir antra devintokė Monika Grigalaitytė.

Mokines olimpiadai parengė dailės mokytoja metodininkė Nijolė Kapačinskienė.

Dalyvių darbų parodą galite apžiūrėti Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje darbo dienomis nuo 9 val. iki 18 val. adresu Vilniaus g. 4, Jurbarkas. Paroda bus eksponuojama iki kovo 27 d.

Padeka

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Aistei Višinskaitei paskatinamoji vieta dailės olimpiadoje