Regbio būrelio nariai kovojo Marijampolėje

Kovo 3 dieną Marijampolėje vyko regbio varžybų „Enertenos taurė“ II etapas, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos regbio būrelį lankantys mokiniai.

Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro regbio komanda jaunučių b amžiaus grupėje užėmė 7 vietą iš 9 komandų. Aukštesnės vietos iškovoti nepavyko, bet kitoms komandoms nebuvome lengvas pasivaikščiojimas ir kovojome iki galo. Komandą atstovavo šie mūsų mokyklos mokiniai: Karolis Juknelis, Ovidijus Petrauskas, Nojus Vaitekūnas, Pijus Karlikauskas, Karolis Petrauskas. Mokinių treneris neformaliojo švietimo mokytojas Daivaras Jonaitis. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Ovidijus Petrauskas.

201901

201902

Foto Daivaro Jonaičio

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Regbio būrelio nariai kovojo Marijampolėje