Gabija Škadauskaitė – technologijų olimpiados nugalėtoja

Vasario 13 dieną Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijoje vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas, kuriame dalyvavo du mūsų mokyklos mokiniai: septintokė Inesa Korolkevič ir devintokė Gabija Škadauskaitė.

Mokines olimpiadai parengė technologijų mokytoja Jolanta Kundrotienė. Sveikiname Gabiją Škadauskaitę, kuris tapo nugalėtoja II-oje amžiaus grupėje už atliktą konkursinį darbą tekstilės kūrybinėje veikloje.

Gabija už pasiektus gerus rezultatus 2019 metų Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių technologijų olimpiadoje Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus 2019 m. vasario 18 dienos įsakymu Nr.ŠS6-75 „Dėl 2019 metų Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių technologijų olimpiados rezultatų“ apdovanota Padėkos raštu ir atminimo dovana (kvietimu knygoms įsigyti). Už labai gerą mokinių paruošimą olimpiadai padėkota Gabijos mokytojai Jolantai Kundrotienei.

PadekaGabijaiSkadauskaitei2019

Dabar svetainėje 18 svečiai (-ių) ir vienas narys

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Gabija Škadauskaitė – technologijų olimpiados nugalėtoja