Sėkmingas aštuntokių pasirodymas vokiečių kalbos konkurse

Sausio 31 dieną Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje vyko Jurbarko rajono mokyklų VIII klasių mokinių vokiečių kalbos konkurso rajoninis etapas, kurioje dalyvavo ir tapo šio konkurso prizininkėmis dvi mūsų mokyklos aštuntokės Giedrė Gudinskaitė ir Evelina Steponkutė.

Mokines konkursui parengė vokiečių kalbos vyr. mokytoja Gedutė Pocienė.

Sveikiname Giedrę Gudinskaitę konkurse užėmusią II vietą ir Eveliną Steponkutę, kuriai skirta III-ioji vieta.

Už parodytas labai geras žinias Giedrė ir Evelina Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus 2019 m. vasario 20 d. įsakymu Nr.ŠS6-78 „Dėl Jurbarko rajono mokyklų XI klasės mokinių vokiečių kalbos olimpiados ir VIII klasės mokinių vokiečių kalbos konkurso rajoninio etapo rezultatų“ apdovanotos Padėkos raštais ir atminimo dovanomis (kvietimu knygoms įsigyti). Už puikų mokinių paruošimą konkursui padėkota Giedrės ir Evelinos mokytojai Gedutei Pocienei.

PadekaGiedreiGudinskaiteivokieciu2019

PadekaEvelinaiSteponkuteivokieciu2019

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Sėkmingas aštuntokių pasirodymas vokiečių kalbos konkurse