Sveikiname 10 klasės mokinę Tomą Simonavičiūtę, kuri sausio 24 dieną Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje vykusiame Jurbarko rajono mokyklų IX–XII klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoniniame etape užėmė III vietą.

Tomą olimpiadai parengė pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos vyr. mokytoja Nijolė Jurkšaitienė. Už parodytas labai geras žinias olimpiadoje Toma Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus 2019 m. sausio 25 d. įsakymu Nr.ŠS6-42 „Dėl Jurbarko rajono mokyklų IX–XII klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoninio etapo rezultatų“ apdovanota Padėkos raštu ir atminimo dovana (kvietimu knygoms įsigyti). Už labai gerą mokinių paruošimą olimpiadai padėkota Tomos mokytojai Nijolei Jurkšaitienei.

TomaiSimonaviciuteilietuviu2019

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Toma Simonavičiūtė – lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoninio etapo prizininkė