Berniukų tinklinio komanda – rajone stipriausia

Mūsų mokyklos ir berniukų, ir mergaičių komandos tapo 2019 m. Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (gimusių 2002 m. ir jaunesnių) finalinių tinklinio varžybų nugalėtojomis. Sausio 15 dieną pergales tinklinio varžybose iškovojo mergaitės, o sausio 22 dieną mergaičių pavyzdžiu pasekė ir berniukai, kurie Eržvilko gimnazijoje vykusioje varžybose iškovojo I vietą.

Mūsų mokyklos berniukų komandai atstovavo: devintokai Ričardas Juknelis, Lukas Pabarčius, dešimtokai Nedas Bačiliūnas, Karolis Bartkus, Aurimas Dautaras, Gintaras Olišauskis, Kęstutis Saldukas ir Robertas Skutkevičius.

Sveikiname mokyklos berniukų tinklinio komandą, jų mokytoją Rytį Milerį ir linkime komandai sėkmingo pasirodymo tolimesniame varžybų etape, kuris vyks vasario 2 dieną Kauno r. Domeikavos gimnazijoje.

TinklinisberniukaiIvieta2019

DiplomastinlinisIvietaberniukai2019

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Berniukų tinklinio komanda – rajone stipriausia