Visuotinis tėvų susirinkimas

Gruodžio 11 dieną mokykloje įvyko visuotinis tėvų susirinkimas.

Marijampolės apskr. VPK Jurbarko r. PK bendruomenės pareigūnas Ramūnas Budrius kalbėjo aktualia tema, kaip būti saugiais keliuose ir apsaugoti savo vaikus, taip pat paskaitė paskaitą tema „Priklausomybių ir prekybos žmonėmis keliami pavojai“.

Pavaduotoja ugdymui Nijolė Jurkšaitienė supažindino tėvus su mokykloje vykusių ,,Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo“, OECD PISA 2018 tyrimo bei įvairių konkursų rezultatais.

Socialinė pedagogė Dovilė Dambrauskaitė pristatė savo parengtą pranešimą tema „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas“.

Vėliau klasėse tėvų laukė susitikimai su klasių vadovais. Visuotiniame susirinkime dalyvavo 61 mokinį atstovaujantys tėvai.

Informaciją parengė pavaduotoja ugdymui Nijolė Jurkšaitienė

Tevususirinkimas2018

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Visuotinis tėvų susirinkimas