Nacionalinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas

Gruodžio 3 dieną 9 mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo 3 - 4 klasių mokinių Nacionaliniame loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkurse.

Pirmą kartą šios amžiaus grupės mokiniai atliko užduotis elektroninėje aplinkoje. Iš viso konkurse dalyvavo 4178 mokinių iš 236 mokyklų. Mūsų mokyklą atstovavo trečiokai: Oskaras Leminauskas, Haroldas Linkus ir Vanesa Vaitekūnaitė, ketvirtokai: Modestas Adomaitis, Vytenis Gudžiūnas, Rugilė Jasiūnaitė, Deimantas Kalėda, Vidmantas Minialga ir Augustas Zorubas.

Iš mūsų mokyklos geriausiai užduotis atliko ketvirtokė Rugilė Jasiūnaitė. Surinko 15 taškų iš 27 galimų. Sveikiname!

Mokiniai, kurie dėl techninių nesklandumų negalėjo dalyvauti konkurse, ir visi norintieji, užduotis nuo gruodžio 6 d. iki gruodžio 21 d. gali išbandyti adresu: https://beta.testgen.lt

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Nacionalinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas