Tarptautinis informacinių technologijų konkursas „BEBRAS 2018“

Lapkričio 5-16 dienomis visoje šalyje vyko 15-asis tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Džiugu, kad jame pirmą kartą dalyvavo ir mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai. Informacinių technologijų uždavinius sprendė 64 mokiniai (5-6 kl. grupėje – 18, 7-8 kl. grupėje – 22, 9-10 klasių grupėje – 24).

Norime pasidžiaugti mokinių rezultatais. Ypač nudžiugino devintokai ir dešimtokai. Jurbarko rajono savivaldybėje 9-ų klasių grupėje Erikas Simonavičius užėmė 1-ą vietą, Brigita Misiūtė 2-ą vietą. 10-ų klasių grupėje Toma Simonavičiūtė užėmė 3-ą vietą. Visi dalyvavę devintokai ir dešimtokai pateko tarp 30 geriausių mokinių savo amžiaus grupėje Jurbarko rajono savivaldybėje. Tarp 30 geriausių rajone dar pateko ir 1 šeštokas, 3 septintokai ir 1 aštuntokas.

Sveikiname visus dalyvius ir džiaugiamės gerais mokinių pasiekimais! Dėkojame informacinių technologijų mokytojai Loretai Knašienei už konkurso organizavimą ir gerą mokinių paruošimą.

Bebras2018

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Tarptautinis informacinių technologijų konkursas „BEBRAS 2018“