Sveikiname 4 klasės mokinį Nerijų Vyturį, kuris kovo 29 dieną Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje vykusiame Nacionaliniame IV klasių mokinių lietuvių kalbos raštingumo konkurse ,,Mažasis diktantas“ rajoniniame etape užėmė II vietą. Nerijų konkursui parengė pradinių klasių vyr. mokytoja Jūratė Bladaitienė.

Už parodytas labai geras žinias konkurse Nerijus Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo 2018 m. kovo 29 d. įsakymu Nr.ŠS6-125 „Dėl Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų IV klasės mokinių nacionalinio raštingumo konkurso „Mažasis diktantas“ rezultatų“ apdovanotas Padėkos raštu ir atminimo dovana (kvietimu knygoms įsigyti).

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Nerijus Vyturys – nacionalinio lietuvių kalbos raštingumo konkurso ,,Mažasis diktantas“ rajoninio etapo prizininkas