Naujienos

Mokyklos tinklinio komandos – pajėgiausios rajone

Kovo 16 dieną Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijoje vyko 2018 m. Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (gim. 2001 m. ir jaunesnių) finalinės tinklinio varžybos, kuriuose dalyvavo mūsų mokyklos berniukų ir mergaičių komandos.

Finaliniame etape dalyvavo 3 komandos: Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos, Eržvilko gimnazijos ir mūsų mokyklos.

Nudžiugino puikus mūsų mokyklos komandų pasirodymas. Mūsų mokyklos ir mergaičių, ir berniukų komandos tapo šių varžybų nugalėtojomis ir iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių zoninėse tinklinio varžybose, kurios vyks Kaune kovo 24 dieną. Berniukai žais Kauno r. Ringaudų pradinėje mokykloje, o mergaitės varžysis Kauno Juozo Urbšio katalikiškoje pagrindinėje mokykloje.

Puikiai visose varžybose mūsų mokyklos mergaičių komandai atstovavo: dešimtokės Ugnė Gvazdauskaitė ir Augustė Gudžiūnaitė, devintokės Ausmėja Gedminaitė, Austėja Lepikaitė, Laima Minialgaitė, Monika Paulauskytė, Toma Simonavičiūtė ir septintokė Ugnė Parnarauskaitė.

Berniukų komandą puikiai atstovavo devintokai: Nedas Bačiliūnas, Aurimas Dautaras, Kęstutis Saldukas, Robertas Skutkevičius; dešimtokai: Irmantas Gudinskas, Dovydas Kapčinskas, Laurynas Leminauskas, Erikas Saldukas, Edvardas Steponkus.

Sveikiname mokyklos tinklinio komandas, jų mokytoją Rytį Milerį ir linkime komandoms sėkmingo pasirodymo tolimesniame varžybų etape.

TinklinismergaitesIvieta20182

DiplomasTinklinioIvietamergaites2018

DiplomasTinklinioIvietaberniukai2018

DiplomasLietuvostinklinisIIIvieta2018

Kovo 24 dieną Kaune vykusioje Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių zoninėse tinklinio varžybose, mergaičių komanda užėmė III vietą.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Mokyklos tinklinio komandos – pajėgiausios rajone