Karjeros pažinimo pamoka ,,Tavo karjera – tavo rankose“

Gegužės 4 dieną į mokyklą buvo atvykę svečiai iš Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos, kurie 9-10 klasių mokiniams pravedė karjeros pažinimo pamoką ,,Tavo karjera – tavo rankose“.

Štai ką apie šį susitikimą savo mokyklos svetainėje rašo Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos ugdymo karjerai organizatorė Vidmanta Paulavičienė:

Gegužės 4 dienos mokyklinis rytas sutiktas devintokų ir dešimtokų būryje, kur vedėme karjeros pažinimo pamoką ,,Tavo karjera – tavo rankose“. Supažindinta su mūsų mokykloje ruošiamomis profesinio mokymo programomis, pasidžiaugta mokinių ir mokytojų profesiniais ir kūrybiniais pasiekimais, mokinių tarybos veikla. Atsakyta į mokinių klausimus apie stipendiją, gyvenimą bendrabutyje ir kitas socialines garantijas.

Susitikimo dalyviai, įdėmiai klausydami direktoriaus pavaduotojos ugdymui Vidos Nenortienės pasakojimo apie asmenines savybes, Savęs pažinimo svarbą profesijos pasirinkimo kelyje, išsakė savo karjeros motyvaciją.

Dėkojame Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos socialinei pedagogei Loretai Kavaliauskienei ir mokytojui Audroniui Mykolaičiui už betarpišką susitikimo organizavimą.

Ugdymo karjerai organizatorė Vidmanta Paulavičienė

Foto iš Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos svetainės http://www.stvm.lt

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Karjeros pažinimo pamoka ,,Tavo karjera – tavo rankose“