Kornelijos Baužaitės Kalėdinis atvirukas įvertintas II vieta

Sveikiname 7 klasės mokinę Korneliją Baužaitę, respublikiniame kūrybinio kalėdinio atviruko konkurse - parodoje „Aš Tau linkiu...“ 5-8 klasių grupėje laimėjusią II-ąją vietą.

Kornelijos mokytoja Jolanta Kundrotienė.

Jau antrus metus iš eilės organizuojamoje parodoje pristatyta beveik 300 atvirukų penkiose kategorijose. Ją organizavo Jurbarko švietimo centras, V.Grybo  memorialinis muziejus, padedami rajono mokyklų dailės ir technologijų mokytojų.

Konkurso - parodos kūrybinių darbų rezultatų paskelbimas ir darbų apdovanojimai vyko 2017 m. sausio 5 d. Jurbarko V. Grybo memorialiniame muziejuje.

BauzaiteIIvietaKaledinioatvirukokonkurse

DiplomasKaledinioatvirukokonkursas2017

Lietuviskisimboliaikalediniuoseatvirukuose

Straipsnelis apie šį konkursą 2017 m. sausio 14 d. Jurbarko rajono laikraštyje „Šviesa“ (Nr.4(8127)