Socialinis projektas „Nebūk naivus kelyje“

Mūsų mokykla pritaria Tarptautinio socialinio projekto „Nebūk naivus kelyje“ iniciatyvai. Klasių auklėtojai supažindino mokinius su šiuo projektu, kuris yra skirtas informuoti jaunimą apie tai, kad negalima keliauti bet kaip ir su bet kuo, o aklai pasikliauti socialinio tinklo pasiūlymais vykti kartu – ypatingai neprotinga. Gana aukų! Laikas keisti savo kelionių įpročius ir tapti atsakingais ne tik už save, bet ir už kitus. Liūdni įvykiai tai ne tik sensacija, bet ir pamokos ateičiai.

Nebuknaivuskelyje1

2015 metais projektas nominuotas gyvybės apdovanojimui „Už jaunimo skatinimą atsakingam požiūriui į gyvybę“, o 2016-aisiais tapo tarptautiniu.

Kviečiame susipažinti su šio projektu čia...

Nebuknaivuskelyje2

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Socialinis projektas „Nebūk naivus kelyje“