Trečiokė Palmyra Malinauskaitė piešinių konkurso prizininkė

Sveikiname 3 klasės mokinę Palmyrą Malinauskaitę, kuri tapo rajoninio pradinių klasių mokinių piešinių konkurso „Fantazijos pasaulyje“ prizininke, trečių klasių grupėje iškovojo antrą vietą.

Nuo 2014 m. vasario 3 d. iki kovo 18 d. vyko Jurbarko rajono pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Fantazijos pasaulyje“, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos trečiokai ir ketvirtokai.

Iki kovo 18 dienos vyko konkursas mokykloje. Atrinkti devyni geriausi darbai. Konkurso darbų parodai, kuri buvo eksponuojama Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje nuo kovo 24 d. iki balandžio 4 d. pateikėme šių mokinių piešinius:

3 kl. mok. Agnės Grigalaitytės piešinį „Stebuklų šalis“;

3 kl. mok. Palmyros Malinauskaitės piešinį „Kosmoso pasaulyje“;

3 kl. mok. Evelinos Steponkutės piešinį „Afrika“;

3 kl. mok. Lauros Marijos Semenavičiūtės piešinį „Palmijos planeta“;

3 kl. mok. Andželikos Stėgvilaitės piešinį „Antarktida“;

4 kl. mok. Tomos Butkutės piešinį ,,Kai užpuolė aštuonkojis“;

4 kl. mok. Gitanos Jasaitytės piešinį ,,Stebuklingas miškas“;

4 kl. mok. Monikos Grigalaitytės piešinį „Vandens karalystė“;

4 kl. mok. Gabijos Škadauskaitės piešinį „Pavasaris“.

Trečiokų mokytoja Audronė Klimaitienė, o ketvirtokų Jūratė Bladaitienė.

Prieš Šv. Velykas sužinojome, kad 3 klasės mokinės Palmyros Malinauskaitės piešinys „Kosmoso pasaulyje“ trečių klasių grupėje komisijos įvertintas antrąja vieta. Sveikiname šio konkurso prizininkę Palmyrą.

Šio konkurso rezultatai ir visi konkurso piešiniai skelbiami Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos svetainėje čia...

PalmyraMalinauskaite

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Trečiokė Palmyra Malinauskaitė piešinių konkurso prizininkė