Turiningas visuotinis tėvų susirinkimas

Lapkričio 13 dieną mokykloje vyko visuotinis tėvų susirinkimas. Darbotvarkė buvo turininga ir gausi tiek klausimais, tiek tėvų aktyviu dalyvavimu, tiek svečiais ir jų be galo reikalingomis konsultacijomis.

Susirinkimas prasidėjo mokinių iš anksto paruošta menine programa skirta tėvams.

Vėliau tėvams paskaitą „Kaip padėti vaikui, turinčiam elgesio ir emocijų problemų, mokykloje ir namuose?“ skaitė Jurbarko pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Nijolė Janonytė. Pavaduotoja ugdymui Nijolė Jurkšaitienė supažindino su naujai parengta Poveikio priemonių netinkamai besielgiantiems mokiniams taikymo sąlygomis ir tvarka.

Vyko tėvų atstovų į Mokyklos tarybą rinkimas. Daugiausia balsų surinko ir buvo išrinkti: Gita Butkienė, Asta Gudžiūnienė, Aušra Šiugždienė, Romutė Tvarijonienė, Darius Vaitkus.

Neliko nuošaly ir mokyklos kasdieniai darbai. Buvo apžvelgtos šių mokslo metų naujovės.

Po susirinkimo aktų salėje tęsėsi individualūs pokalbiai klasėse su mokytojais, mokyklos soc. pedagoge Loreta Kavaliauskiene. Kalbėta apie svarbiausias problemas mokykloje ir klasėse, tartasi, kaip šias problemas spręsti.

Individualiai tėvus konsultavo Jurbarko pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Nijolė Janonytė, spec. pedagogė Aušra Mockienė ir logopedė.

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Turiningas visuotinis tėvų susirinkimas