Pradinukų choras keliavo linksmuoju dainų traukinuku

Vasario 7 dieną Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių dainų šventė „Linksmasis traukinukas”, kurią organizavo rajono pradinių klasių mokytojų metodinė taryba ir Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla. Šventėje dalyvavo ir mūsų mokyklos jaunučių choras "Mažieji dainorėliai", kurį šventei parengė pavaduotoja ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui bei muzikos mokytoja Reda Kardokienė. Mokinukai atliko Birutės, Alberto ir Skaidriaus Varslauskų dainą „Du ežiukai” bei sudainavo tris bendras dainas: „Linksmasis traukinukas“ (muzika ir eilės A. Girkantaitės), „Traukinys“ (muzika G. Kalino, eilės R. Skučaitės), „Gera būti kartu“ (muzika J. Siurbio, eilės Z. Sadauskaitės).

Daugiau informacijos apie šią šventę - http://pradinisjurbarkas.jimdo.com/renginiai/dainų-diena-2013/

Logo(LDT)

Choristaiatvaziavotraukinuku

Straipsnis Jurbarko rajono laikraščio "Šviesa" priede "Vaikų trečiadienis" 2013 m. vasario 20 d. Nr.13(7736)