Dalyvavome Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje

Lapkričio 18 dieną vyko aštuntoji 7–8 klasių mokinių nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, skirta gilinti mokinių žinias aplinkosaugos srityje. Olimpiados organizatorius – Elektronikos platintojų asociacija „EEPA“ (EPA), kurios viena iš veiklos tikslų – visuomenės švietimas apie elektroninių prietaisų bei baterijų ir akumuliatorių, tapusių atliekomis, saugų ir tinkamą rūšiavimą. 2021 metų Nacionalinės olimpiados veidas, įkvėpėja – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė. Šioje olimpiadoje dalyvavo ir keturi mūsų mokyklos mokiniai: Rugilė Jasiūnaitė (7 kl.), Brigita Ignatavičiūtė (8 kl.), Sandra Juknaitė (8 kl.) ir Nerijus Vyturys (8 kl.). Olimpiados užduočių sprendimas buvo vykdomas elektroninėje platformoje, Kauno technologijos universiteto virtualiojoje aplinkoje aplinkosauga.vma.lm.lt, skiltyje „Olimpiada – Testas“. Klausimyną sudarė 30 uždarų, turinčių tik vieną teisingą atsakymą, klausimų aplinkosaugos tematika. Klausimyno maksimali galima surinkti suma – 100 balų. Išsprendus testą, paaiškėjo, kad geriausiai olimpiadoje sekėsi Sandrai, kuri surinko 73 balus. Ne daug nuo Sandros atsiliko Nerijus surinkęs 71 balą. Taip pat neblogų rezultatų pasiekė Rugilė ir Brigita surinkusios po 60 balų. Nors daug dėmesio skiriame aplinkosaugai, stengdamiesi kasmet mažinti naudojamų išteklių kiekį, skatindami visus tausoti aplinką, mokydami rūšiuoti atliekas, tačiau dar turime daug ko pasimokyti.

Informaciją parengė biologijos-chemijos mokytoja Vaida Jakaitytė

Foto Vaidos Jakaitytės mokyklos facebook paskyroje čia....

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Dalyvavome Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje