Nuotolinis seminaras „Gamtos herojai 21“

Rugsėjo 23 dieną mūsų mokyklos 8–9 klasių mokiniai su biologijos mokytoja Vaida Jakaityte dalyvavo mokiniams skirtame seminare „Gamtos herojai 21“, kuris vyko nuotoliniu būdu. Seminaro metu mokiniai, klausydami pranešimų, susipažino su žingsniais, kurie padės pasirinkti tvaresnį gyvenimo kelią bei turėjo galimybę giliau pažvelgti į gamtosaugines problemas, jų galimus sprendimo būdus. Mokiniams didelį įspūdį paliko sužinojimas, kiek planetų kiekvienam asmeniškai reiktų pagal dabartinį gyvenimo būdą. Asmeninio ekologinio pėdsako pasiskaičiavimas, naudojantis www.footprintcalculator.or pateiktu klausimynu privertė susimąstyti ir paskatino bandyti sugyventi su gamta, kuo mažiau ją teršti ir jau nuo dabar jausti atsakomybę už ateities kartas. Šis seminaras paskatino visus prisidėti prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo bei įrodė, kad kiekvienas iš mūsų gali tapti „Gamtos herojumi“, jei tik to pats nori.

(Informaciją parengė biologijos, chemijos mokytoja Vaida Jakaitytė)

Foto Vaidos Jakaitytės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Nuotolinis seminaras „Gamtos herojai 21“