Susitikimas su policijos komisariato bendruomenės pareigūnu

Rugsėjo 15 dieną mokykloje lankėsi Jurbarko PK pareigūnas Ramūnas Budrius, kuris pirmiausia susitiko su pirmokais, pravedė prevencinę paskaitą apie saugų eismą, papasakojo kaip elgtis gatvėje ir būti saugiu eismo dalyviu.

Vėliau aštuntokai išklausė paskaitą „Teisinė atsakomybė“. Mokiniai aktyviai domėjosi policijos darbu, uždavė daug įvairių klausimų, o dešimtokams vyko paskaita „Kaip ne tapti sukčiavimo auka“. Pareigūnas mokinius supažindino su atsakingo elgesio internete principais, kaip elgtis ir kur kreiptis pakliuvus į pavojingas situacijas elektroninėje erdvėje. Paskaitų metu mokiniai pareigūnui uždavė klausimų ir aktyviai dalyvavo diskusijoje ne tik apie mokinių pareigas, bet ir apie teisinę atsakomybę.

(Informaciją parengė socialinė pedagogė Lina Švilpienė)

Foto Linos Švilpienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Susitikimas su policijos komisariato bendruomenės pareigūnu