Vaikų nuo 12 metų skiepijimas

Nuo birželio 14 dienos registruoti vaikus nuo 12 metų skiepijimui gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai kreipiantis į Šimkaičių ambulatoriją tel. (8 447) 41 316.

Užregistravus vaiką vakcinacijai, bent vienas iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų turi kartu atvykti į vakcinacijos centrą (Šimkaičių ambulatoriją arba kitą centrą). Atvykimas yra traktuojamas kaip sutikimas skiepytis.

Jeigu vaiko nuomonė dėl vakcinacijos nesutampa su tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų nuomone, jis gali kreiptis į savo gydytoją, kuris kreipiasi į gydytojų konsiliumą, o šis priima sprendimą dėl vaiko vakcinacijos nuo COVID-19 ligos. Gavęs gydytojų konsiliumo pasirašytą dokumentą, vaikas gali savarankiškai registruotis skiepui ir pats atvykti į vakcinacijos centrą.

Asmenys nuo 12 metų amžiaus gali būti skiepijami tik viena vakcina nuo COVID-19 – „Comirnaty“, kurią gamina farmacijos kompanijos „BioNTech“ ir „Pfizer“. Ši vakcina yra skiepijama dviem dozėmis, tarp jų daroma 21 dienos pertrauka.

Skiepinimasnuo12

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Vaikų nuo 12 metų skiepijimas