Septintasis nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas 2021“

Kovo 10 dieną 12.00 val. Delfi portale vyko nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas 2021“, kuriame dalyvavo 9 mūsų mokyklos mokiniai.

Jau septintąjį kartą rengiamame Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos inicijuotame nacionaliniame konkurse, šiais metais skirtame atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-mečiui paminėti, dalyvavo - 6 klasės mokiniai: Rugilė Jasiūnaitė, Austėja Jurkevičiūtė, Aistė Petrauskaitė, 7 klasės mokiniai: Sandra Juknaitė, Nerijus Vyturys, 8 klasės mokiniai: Pijus Karlikauskas, Nojus Vaitekūnas, 10 klasės mokiniai: Deividas Paulauskis, Evelina Steponkutė.

Labai nudžiugino 6 klasės mokinės Rugilės Jasiūnaitės rezultatas, ji surinko daugiausia taškų. Nedaug nuo Rugilės atsiliko ir 7 klasės mokiniai Sandra Juknaitė ir Nerijus Vyturys. Sveikiname geriausiai konkurse pasirodžiusius mokinius.

Informaciją pateikė istorijos vyr. mokytoja Gedutė PocienėLietuvosistorijoszinovas2020logo

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Septintasis nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas 2021“