Nemokami kompiuterinio raštingumo mokymai

Nuo rugsėjo 10 dienos mokyklos informatikos kabinete vyko nemokami kompiuterinio raštingumo mokymai. Mokytis pagal ECDL programą panoro 20 šimkaitiškių: tai mokyklos ir darželio pedagogai, ūkio personalo darbuotojai, Šimkaičių ambulatorijos bendruomenės slaugytojos ir kt. Kursų dalyviai buvo suskirstyti į dvi grupes: viena grupė mokėsi pirmadieniais ir trečiadieniais (lektorė Dalia Bakšienė) nuo 15.00 iki 18.00 val., o kita grupė - antradieniais ir ketvirtadieniais (lektorė Antanina Grigienė) nuo 15.00 iki 18.00 val. Visi kursų dalyviai bandė įveikti 7 modulių (60 val.) programą  - tai darbas su kompiuteriu, sąvokos, Windows aplinka, internetas, Wordas, pateiktys (skaidrės), Excel, duomenų bazės. Kursų pažymėjimus gavo visi besimokantys, o sėkmingai išlaikę septynis ECDL testus šiek tiek vėliau gaus Europoje pripažįstamą ECDL pažymėjimą.
Pirmai grupei mokymai baigėsi spalio 29 dieną, o antrai grupei spalio 31 dieną. Testus sėkmingai išlaikė visi kursų dalyviai. Už suteiktas žinias dėkojame dėstytojoms ir šių mokymų organizatoriams.
 Foto Liudmilos Norkaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Nemokami kompiuterinio raštingumo mokymai