Ugdymas lokalaus karantino režimu

Nuo 2020 m. spalio 26 dienos mokykloje skelbiamas karantino režimas, kuris galios iki lapkričio 9 dienos 00:00 val.

Nuo spalio 26 dienos priešmokyklinės grupės ugdytiniai ir visi 1–10 klasių mokiniai atostogauja (iki lapkričio 2 dienos įskaitytinai).

* Ikimokyklinis ugdymas vykdomas įprastai.

* Nuo lapkričio 3 dienos priešmokyklinės grupės ugdytiniai sugrįžta į darželį, o 1–4 klasių mokiniai eina į mokyklą, mokosi įprastai.

* Nuo lapkričio 3 dienos 5–10 klasių mokiniai mokosi nuotoliniu būdu (4 dienas). Užduotys pateikiamos elektroninėmis priemonėmis. Mokytojai dirba nuotoliniu būdu. Jei prireiks tolimesnio nuotolinio mokymosi, bus rengiamas ir paskelbtas pakoreguotas pamokų tvarkaraštis su vaizdo pamokų (TEAMS platformoje) ir savarankiško darbo laiku.

* Lapkričio 9 dieną visų klasių mokiniai mokysis įprastai.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Ugdymas lokalaus karantino režimu