Projektas „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“

Mūsų mokykla dalyvauja Nacionalinės švietimo agentūros vykdomame 2018-2022 m. ES lėšomis finansuojamame projekte „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“.

Projekto tikslas - sudaryti galimybes saugiai naudotis elektroninėmis paslaugomis bei elektroniniu (skaitmeniniu) ugdymo turiniu švietimo institucijose.

Projekto metu numatoma:

* atrinktose Lietuvos mokyklose įrengti 2000 belaidžio interneto zonų;

* sukurti kvalifikacijos tobulinimo programą ir pagal ją apmokyti valdyti mokyklos tinklo parametrus;

* organizuoti belaidžio tinklo plėtrą, naudoti belaidį tinklą kasdieninėje veikloje.

Belaidžio tinklo įrengimo mokyklose darbus vykdo UAB „ATEA“. Šiuo metu vyksta komunikacija su mokyklomis, planų derinimai ir kai kuriose mokyklose jau pradėti įrengimo darbai.

Plačiau apie šį projektą čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Projektas „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“